Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 02 Mart 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 02 Mart 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 02 Mart 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Flappy Bird Alternatifi Yeni Oyunlar

Ekleyen Şindar OKAY 02 Mart 2014 - 3,482 kez okundu.Sadece kısa bir zamanda dünyanın en konuşulan oyunu haline gelen Flappy Bird oyunu Google Play ve iTunes mağazalarında beklenmedik bir karar sebebiyle kaldırıldı.

Oyun basit bir yapıya sahip olmasına rağmen zor. Bu nedenle insanlar kafa dağıtmak için oyunu oynarken oyunu lanetlemeye başlamış ve inanılmaz derecede oyuna bağımlı olarak kalmıştı. Geliştirici için ne yazık ki bu durum memnun edici değildi. Kendisine ölüm tehditlerinin geldiğini söyleyen Dong Nguyen oyunu kaldırdıktan sonra 'Artık vicdanım rahat' dedi. Bunun üzerine Flappy Bird oyununa gösterilen ilgiden dolayı hayranlarına teşekkür etti.

Super Mario grafiklerine benzemesiyle yani bir nevi tanıdık olması nedeniyle belki de bu kadar dikkat çekti. Oyun da borularda engellere takılmadan kuşları geçirmeniz gerekiyor. Basit bir mantık fakat oyun o kadar da kolay değil..

Flappy Bird oyunu kaldırıldıktan sonra oyuna benzer oyunlar yayınlandı. Aslında bu diğer oyunları popüler hale getirmek yapılan bir oyun gibime geldi. Kısa zaman içerisinde popüler olması ve anında alternatif oyunlar sunulması maalesef düşüncelerimi oyunları popüler hale getirmek için yapılan bir çözüm gibime geliyor. Bu beni tamamen şahsi fikrim. Bu konuda bana hak vereceğinize inandığımdan dolayı sizler ile paylaşıyorum. Dilerseniz oyuna alternatif olan hemen hemen benzer olan oyunlar hakkında bilgi verelim.

Oyunu dilerseniz Android cihazınıza kolay bir şekilde cihazınıza tekrar yükleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden indireceğiniz apk dosyasının kurulumu gerçekleştirmeniz durumunda Android cihazınızda Flappy Bird oyununu oynayabilirsiniz.

Flappy Bird Oyununu Android Cihaza Yükleme
Android cihazınıza APK dosyasını yüklemek için Ayarlar kısmından Uygulamalar bölümüne girmeniz gerekmektedir. Daha sonra Bilinmeyen Kaynaklar kısmını işaretlemeniz gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz APK dosyasını tablet ve telefonunuza aktarma işlemini gerçekleştirmek için cihazınızla alakalı gerekli bağlantıyı kurmanız gerekmektedir. Oyun ile ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle yorum kısmından ulaşabileceğinizi unutmayın.

Neredeyde Flappy Bird oyununun yokluğunu hissettirmeyecek olan eğlenceli oyunlar Flappy Bird ile aynı mantığa sahip. Sizler için seçmiş olduğum oyun listesi ise şu şekilde:

Flappy Bird

Android için Kuş Uçurma Oyunu

Hemen İndir

Flappy Bird Alternatifleri:

Clumsy Bird indir

Flappy BirdsFree indir (Windows 8 için)

Flap Flap indir (Windows 8 için)

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: