Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 03 Şubat 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 03 Şubat 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 03 Şubat 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Google Glass Gözlüğü Oyunları Tanıtıldı

Ekleyen Emrah Okay 03 Şubat 2014 - 2,489 kez okundu.

Google Glass Oyun

Google'ın ürettiği Google Glass gözlüklerini daha önce bir çok alan da nasıl hizmet verdiğini görmüştük. Şimdi de aynı gözlük için bir kaç oyun geliştirildi ve Google Glass gözlükleriniz ile oyunları da oynamanız mümkün hale geldi.Google tarafından paylaşılan kısa video da kullanıcıların Google Glass üzerinde oyunlar oynayabileceği ayrıca geliştiricilerin de Google Glass gözlükleri için oyunlar üretebileceğini duyurdu.

Ses ile kontrol ve hareket sensörleri sayesinde kullanıcılarına oldukça farklı bir oyun oynama deneyimi sunan bu gözlük, kafa hareketlerinizle havada uçan nesnelere nişan alabilir, sesli komut ile de ateş etmenizi sağlar.

Google Glass bu tür eğlenceli oyunlarla daha renkli zamanlar geçirebileceğiniz bir gözlük olabilir. Ama ne yazık ki şimdilik video ile yetinmek zorundayız.

Google Glass gözlüğü ile ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: