Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 02 Temmuz 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 02 Temmuz 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 02 Temmuz 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Google Songza'yı satın aldı!

Ekleyen Kaan ŞAHİN 02 Temmuz 2014 - 8,852 kez okundu.

Spoitfy ve Deezer'ın yaygınlaşmasından sonra ve Apple'ın Beats'i satın almasından sonra, çevrimiçi müzik piyasasında daha büyük rol almak isteyen Google, Songzayı satın aldı.

Songza kullanıcıların hallerine, durumlarına, aktivitelerine ve zevklerine göre çalma listeleri oluşturabiliyor.Songzanın aktif kullanıcısı şimdilik 5.5milyon kişi olarak gözükmekte ve müzik listeleri editörler tarafından hazırlanıyor.

Satın alım tamamlandıktan sonra ise hizmet sunulmaya devam edilecek ve liste hazırlama yöntemleri ise Google servisleri Play Music ve Youtube ile entegre halde çalışacak.

Net rakam belirtilmese de Google'ın görüşmeye 15 Milyon dolarlık bir teklif götürdüğü biliniyor.

 

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: