Yeni Blog Yazıları

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 16 Mart 2013
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Uygulamaları

Yazan: Şindar OKAY 16 Mart 2013
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Uygulamaları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Engelli Sitelere Giriş Programları Ve VPN Servisleri

Yazan: Emrah Okay 16 Mart 2013
Engelli Sitelere Giriş Programları Ve VPN Servisleri Merhaba değerli indirbir takipçileri. Sizlerinde bildiği üzerine geçtiğimiz günlerde ülkemizde Twitter genel olarak yasaklandı. Tarayıcılarımız üzerinden Twitter'a erişim engellenmişti. Blog Yazıları »

Blog

iPhone Dropbox Kullanımı Resimli Anlatımı

Ekleyen Emrah Okay 16 Mart 2013 - 2,753 kez okundu.

Şimdi Dropbox iPhone app kontrol edelim. Aşağıda verilen linkten indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, uygulamayı başlatmak için simgesine dokunun.

<dosya>32561</dosya>

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Giriş</baslik>

Dropbox açıldığında karşılama ekranı bulunuyor. Hesap oluşturduktan sonra oturum açmak için Zaten bir Dropbox kullanıcısıyım (I'm already a Dropbox user) dokunun.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Kullanıcı Adı Şifre Giriş Bölümü</baslik>

Daha önce kayıtlı iseniz, e-posta ve şifreniz ile oturum açın ve Dropbox için oturum açın "Log In to Dropbox" kısmına dokunun

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Yüklenen Dosyalar</baslik>

Oturum açıldıktan sonra, bu karşılama ekranını göreceksiniz. Eğer isterseniz dosyaları görüntülemek için üstündeki "My Dropbox" dokunun, onu okuyunuz.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Dosya Görüntüleme</baslik>

Bu sistem size tüm dosyaları ve klasörleri görüntüleyen My Dropbox menüsüdür. Görüntülemek istediğiniz dosyanın üzerine dokunun.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Dosya Yükleme İzni</baslik>

Dropbox uygulaması içinde diğer dosyalar gibi PDF'leri görüntüleyebilirsiniz. Aşağı ve yukarı kaydırmak veya ve uzaklaştırmak için dokunmatik ekranı kullanın. Şimdi yeni bir dosya yükleme izini verin. Ana menüye geri dönmek için "My Dropbox" dokunun.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Fotoğraf Yükleme</baslik>

Dropbox altındaki kamera simgesine dokunun. Bu hesabınıza yeni bir fotoğraf yüklemenize izin verir.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Video ve Resim Dosyası Yükleme</baslik>

Yeni bir fotoğraf veya video çekmek ve yüklemek için iPhone fotoğraf albümünde iki seçeneğiniz olacaktır. Mevcut Fotoğraf veya Video (Existing Photo or Video ve Yeni Resim ve Video (New Photo or Video) kısmına dokunduğunuzda iphone'de olan dosyayı yüklemeye başlayacaktır.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Albümden Resim Seçme ve Yükleme</baslik>

Karşınıza çıkan ekranda yeni fotoğraf veya videoyu çek veya var olanı seç şıklarından birine dokunun. Dropbox yüklemek istediğiniz fotoğrafa dokunun.

[SAYFA]

<baslik>iPhone Dropbox Yüklediğiniz Fotoğraflar ve Dosyalar</baslik>

Fotoğrafınız hemen yüklenmeye başlar. Yükleme Bittiğinde, görüntülemek için My Dropbox listesinden görebilirsiniz. Ayrıca hesabınızın çevrimiçi veya bilgisayarınıza da erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: