Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 07 Temmuz 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 07 Temmuz 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 07 Temmuz 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Ekleyen Kaan ŞAHİN 07 Temmuz 2014 - 9,886 kez okundu.

Bilindiği üzere office programları arasında en yaygın ve en çok kullanılan yazılımı Microsoft Office geçtiğimiz Mart ayında iOS sürümünü tanıtmıştı.

Apple kullanılmamasında büyük rolü olan Office mobile office kullanımını da yaygınlaştırdı. Mart ayında Android telefonlara da çıkartılan yazılımın eksik kaldığı platform ise Android tabletlerdi. Tabletlerin neredeyse notebook bilgisayarların yerini aldığı bu dönemde Microsoft en doğru adımı atarak bu yıl içerisinde android tabletler için Microsoft Office yazılımını tanıtacağını belirtti.

Microsoft Office Android Tablet sürümü gelmeden önce Android telefon ve iOS sürümünü deneyin:

Android Mobile 
AppStore

 

 

 

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: