Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 05 Şubat 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 05 Şubat 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 05 Şubat 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Ocak Ayının Birincisi Google Chrome

Ekleyen Emrah Okay 05 Şubat 2014 - 3,203 kez okundu.

Google chrome

Google Chrome yayınlanan son istatistiklere göre Dünya'nın en çok kullanılan tarayıcısı ünvanını korudu. StatCounter istatistiklerine göre Google Chrome 2014 yılının birinci ayı olan Ocak ayında Yüzde 44'e yakın kullanım ile dünyanın en çok tercih edilen web tarayıcısı oldu.

Google Chrome hızlı ve kullanışlı olması ve sürekli güncellenen eklentileri sayesinde tarayıcı piyasasında, kullanıcıların hızlı bir şekilde internette gezinmelerine olanak sağlıyor. Yukarı da belirttiğimiz istatistiklere göre Google Crome bu özelliklerini bir kez daha kanıtlamış oluyor.

StatCounter istatistiklerinde yer alan veriye göre Google Chrome, Internet Explorer yüzde 23 bir kullanım kapasitesi ile takip ediyor. Mozilla Firefox ise Yüzde 19'luk bir pay ile 3. sırada görünüyor.

Sıralamanın geri kalanında ise Apple'ın geliştirdiği Safari tarayıcısı kullanım artışı gösteriyor. Opera ise kullanım oranı değişmeyen tarayıcılar arasında.

Google Chrome web tarayıcısını bu bağlantılardan indirebilirsiniz.

Google Chrome Windows indir

Google Chrome Andorid indir

Google Chrome iOS (iPhone, iPad) indir

Google Chrome Mac indir

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: