Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 03 Temmuz 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 03 Temmuz 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 03 Temmuz 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Tinder Nedir?

Ekleyen Kaan ŞAHİN 03 Temmuz 2014 - 9,702 kez okundu.

Tinder yakınınızdaki insanlarla tanışmayı eğlenceli hale getiriyor. Tinder kullanan ve belirlemiş olduğunuz mesafede bulunan kullanıcı profil fotoğrafı ile ekranınızda beliriyor. Fotoğrafı sağa çekerseniz beğeniyor, sola çekerseniz pas geçmiş oluyorsunuz.

Eğer sağa çekerek kullanıcıyı beğenirseniz kullanıcıya bir bildirim gidiyor ve kullanıcı da karşılık olarak beğenirse Tinder sohbet etmeniz için sizleri eşleştiriyor.

Yani mantık biraz birbirimizi sunmak ile alakalı.

Yazılım son dönemin en popüler mobil uygulamalı arasında yer alıyor. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile de alternatiflerinden daha çok rağbet görüyor.

Siz de telefonunuza Tinder yüklemek istiyorsanız : 

AppStore : http://bit.ly/1qBkYo2
Android   : http://bit.ly/1mbyOKf

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: