Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 19 Haziran 2012
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 19 Haziran 2012
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 19 Haziran 2012
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

V9 Kaldırma

Ekleyen Sedat 19 Haziran 2012 - 1,583 kez okundu.

V9.com Türkiyede yeni açılmış bir arama motorudur bir çok program ve program sitesinde reklamlarıyla karşılaşmışsınızdır. V9.com'u kaldırmak için yapmanız gerekenleri anlatmaya çalışacağız.

Google Chrome'de V9'u  Chrome'nin simgesinin üstünde sağ tıklayarak "Özellikler" bölümünden "Hedef" değerinde yazılı olan"C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe" tr.v9.com/index.html bölümündeki sadece "tr.v9.com/index.html" olan kısmı sildiğimizde V9.com Google Chrome'den silinmiş olacaktır

 

Not: Yazı resim ve video ile güncellenecektir.

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: