Yeni Blog Yazıları

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 19 Haziran 2012
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Uygulamaları

Yazan: Şindar OKAY 19 Haziran 2012
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Uygulamaları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Engelli Sitelere Giriş Programları Ve VPN Servisleri

Yazan: Emrah Okay 19 Haziran 2012
Engelli Sitelere Giriş Programları Ve VPN Servisleri Merhaba değerli indirbir takipçileri. Sizlerinde bildiği üzerine geçtiğimiz günlerde ülkemizde Twitter genel olarak yasaklandı. Tarayıcılarımız üzerinden Twitter'a erişim engellenmişti. Blog Yazıları »

Blog

V9 Kaldırma

Ekleyen Sedat 19 Haziran 2012 - 981 kez okundu.

V9.com Türkiyede yeni açılmış bir arama motorudur bir çok program ve program sitesinde reklamlarıyla karşılaşmışsınızdır. V9.com'u kaldırmak için yapmanız gerekenleri anlatmaya çalışacağız.

Google Chrome'de V9'u  Chrome'nin simgesinin üstünde sağ tıklayarak "Özellikler" bölümünden "Hedef" değerinde yazılı olan"C:\Users\KullanıcıAdınız\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe" tr.v9.com/index.html bölümündeki sadece "tr.v9.com/index.html" olan kısmı sildiğimizde V9.com Google Chrome'den silinmiş olacaktır

 

Not: Yazı resim ve video ile güncellenecektir.

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: