Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 05 Haziran 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 05 Haziran 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 05 Haziran 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Ekleyen Şindar OKAY 05 Haziran 2014 - 4,897 kez okundu.

Whatsapp Alternatifi

Popüler mobil mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp uygulamasına alternatif olan uygulamalara gelin birlikte göz atalım.

Bu yazımız da Viber, TicToc, Kik Messenger, WeChat ve Tango uygulamalarına yer verdik. En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk.


Viber

Geçtiğimiz aylarda 900 milyon dolara Rakuten firması tarafından satın alınmıştır. Ücretsiz olarak sunulmasının yanı sıra milyonlarca kullanıcıya sahip olması ile dikkat çeken bir mesajlaşma uygulamasıdır. Yurtdışı ve yurtiçi fark etmeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz. WiFi ve 3G ile desteklenen VoIP üzerinden ücretsiz olarak sevdiklerinizi arayabilirsiniz. Bilgisayara bağlı herhangi bir cihazdan mesajları senkronize etmenize imkan sağlamaktadır. Ayrıca Viber uygulamasının masaüstü sürümünü kullanarak arkadaşlarınızla sürekli olarak mesajlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Viber uygulamasının cihazınıza uygun olanını aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

Viber

Bedava Arama ve Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir

Viber

İOS İçin Viber Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir

Viber

Windows Phone İçin Viber Uygulaması

Hemen İndir

Viber PC

Bilgisayar İçin Viber Mesajlaşma Programı

Hemen İndir


TicToc
Ücretsiz olarak sunulan TicToc uygulaması hem konuşma hem de mesajlaşmanıza imkan sağlıyor. Hızlı bağlantısı sayesinde tüm dünyadaki arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşmanıza ve sesli arama yapmanıza imkan sağlamaktadır. Ses kalitesi ile rakiplerinden sıyrılan uygulama mesajlaşırken kullandığınız multimedya dosyalara bilgisayarınızdan ve mobil cihazlarınızdan erişmenize olanak sağlıyor. Konuşmayı mobil cihazınızda bırakıp bilgisayarınıza geçtiğiniz zaman aynı yerden devam etmenize olanak sağlayan uygulama web sürümü ile tarayıcı da kullanım hizmeti sunmaktadır. Oturum açtıktan sonra arkadaşlarınızla mesajlaşmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

TicToc uygulamasının cihazınıza uygun olanını aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

TicToc

Android İçin Sesli Görüşme Ve Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir

TicToc

iPhone Ve iPad İçin Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir

TicToc

Masaüstü İçin TicToc Mesajlaşma Programı

Hemen İndir


KiK Messenger
100 milyonu aşan kullanıcıya sahip olmasına rağmen ülkemizde kendini duyurmayan KiK  Messenger uygulaması rakiplerinin aksine telefon numarası gerektirmeyen başarılı bir mesajlaşma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca adeta batarya dostu. Arkadaşlarınızla sürekli olarak mesajlaşmanıza imkan sağlayan bağımsız bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Kik Messenger uygulamasının cihazınıza uygun olanını aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

Kik Messenger

İOS İçin Güvenilir Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir

Kik Messenger

Android için Hızlı Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir


WeChat
Çin merkezli olan WeChat uygulaması başlangıçta basit bir mesajlaşma servisiydi. Fakat ağını genişleten WeChat uygulaması kullanıcılarına başarılı bie hizmet sunuyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, fotoğraf paylaşabilir, görüntülü arama yapabilir, grup sohbeti yapabilir ve telsiz özelliği ile anında ses yollayabilirsiniz. İçerisinde tüm bunların daha fazlasını içeren WeChat uygulaması sayesinde yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Salla ve yakındaki kişilere göz atarak yeni arkadaşlıklar edinmeniz mümkün.

WeChat uygulamasının cihazınıza uygun olanını aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

WeChat

Android için WeChat Sohbet Uygulaması

Hemen İndir

WeChat

İOS iPad ve İPhone İçin WeChat Sohbet Uygulaması

Hemen İndir

WeChat

BlackBerry İçin WeChat Mesajlaşma Uygulaması

Hemen İndir


Tango
Son olarak Tango uygulaması tam teşekküllü bir sosyal ağ yolunda ilerleyen başarılı bir mesajlaşma hizmetidir. Sesli aramalar yapmanıza, fotoğraf paylaşımı yapmanıza, uygulama içi oyunlar oynamanıza, videolu ve sesli aramalar yapmanıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca Spotify destekli müzik mesajlaşma özelliğini sunan Tango uygulaması ile yeni arkadaşlıklarda edinebilirsiniz.

Tango uygulamasının cihazınıza uygun olanını aşağıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

Tango

Tango Bilgisayar Sürümü

Hemen İndir

Tango

Windows Phone İçin Görüntülü Görüşme Uygulaması

Hemen İndir

Tango

İOS İçin Tango Uygulaması

Hemen İndir

.

 

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: