Yeni Blog Yazıları

IP Adresinizi Kimler Görebiliyor

Yazan: Emrah Okay 07 Nisan 2014
IP Adresinizi Kimler Görebiliyor İnternet üzerindeki her görüşme ve iletişim, bir IP (Internet Protocol) adresine gereksinim duyar. Ziyaret ettiğiniz web siteleri IP adreslerinizi rahatlıkla görebilirler. Blog Yazıları »

WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları

Yazan: Şindar OKAY 07 Nisan 2014
WhatsApp Alternatifi Ücretsiz Mesajlaşma Programları En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a alternatif uygulamalar hakkında kısa bilgiler bulunmakta olup, indirme adreslerini sizlere sunduk. Blog Yazıları »

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Yazan: Emrah Okay 07 Nisan 2014
Youtube Sorunsuz Giriş Programları Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz. Blog Yazıları »

Blog

Youtube Sorunsuz Giriş Programları

Ekleyen Emrah Okay 07 Nisan 2014 - 4,488 kez okundu.

Youtube giriş programı

Girişi yasaklanan popüler video sitesi olan YouTube sitesine ilginç yöntemlerle girebilirsiniz. Fakat bu tür durumlarla uğraşmak istemiyorsanız YouTube giriş programı kullanabilirsiniz.

Tarafımdan test edilen program herhangi bir sorun göstermedi. Son derece güvenilir başarılı bir hizmet olduğunu kanıtladı. Youtube'a erişimi engellenen ülkelerin kullandığı YouTube Jacker programı ufak bir proxy işlemi gerçekleştirmektedir.

YouTube Jacker programı ''Hosts'' dosyası üzerinde değişiklikler yaparak gerekli olan IP adresini eklemektedir. Bu IP adresi üzerinden siteye direkt olarak giriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda sorunsuz olarak kullanabileceğiniz YouTube Jacker programı denenmeye değer.

Google Chrome kullanıcıları için daha basit bir yöntem olan ZenMate hakkında bilgi vermek istiyorum.

Google Chrome kullanıcıları için özel hazırlanmıştır. Tarayıcınızda ZenMate uygulamasını aktif ederek proxy hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sadece Google Chrome tarayıcınızda değil Chromium tabannlı olan tüm tarayıcılarınızda kullanabilirsiniz. Direkt olarak tüm yasaklı sitelere giriş sağlayabildiğiniz ZenMate eklentisi kişisel güvenliğiniz için de iyi bir hizmet sunuyor. Eklentiyi istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

Aşağıdaki proxy ve VPN programlarından istediğinizi kullanarak Youtube'ye giriş yapabilirsiniz.

YouTube Jacker

Youtube Giriş Programı

Hemen İndir

ZenMate

Google Chrome İçin Proxy Uygulaması

Hemen İndir

Hotspot Shield

Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programı

Hemen İndir

Vpn One Click

İnternet Güvenliği için IP Değiştirme Programı

Hemen İndir

CyberGhost VPN

Anonim ve Güvenli Gezinti Programı

Hemen İndir

Ultrasurf

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Hemen İndir

Charles

HTTP Proxy Programı

Hemen İndir

SafeIP

Engelli Sitelere Giriş ve Güvenlik Programı

Hemen İndir

Blog Yazısına Yorum Yaz (Facebook aracılığıyla)

Yazar: