Çok Okunan Haberler

BolBol Girişimi hayata geçti!

Yazan: Kaan ŞAHİN 14 Temmuz 2014
BolBol Girişimi hayata geçti! Yemeksepeti alternatifi olan ve Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydına ait olan yeni girişim bolbol android platformlara sunuldu! devamını oku »

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Yazan: Kaan ŞAHİN 14 Temmuz 2014
Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor! Geçtiğimiz aylarda iPhone ve iPad için çıkartılan yazılım sürümü bu sefer Android Tablet platformu için de geliyor devamını oku »

Tinder Nedir?

Yazan: Kaan ŞAHİN 14 Temmuz 2014
Tinder Nedir? Tinder alan bazlı çalışan, bulunduğunuz konuma belirlediğiniz mesafedeki kullanıcıları size gösteren ve onlarla iletişime geçmenizi sağlayan mobile bir yazılımdır. devamını oku »

Teknoloji Haberleri

BolBol Girişimi hayata geçti!

Kategori: Kurumsal - Ekleyen Kaan ŞAHİN 14 Temmuz 2014 - 10,389 kez okundu.Daha öncesinde ciceksepeti.com ile ismini duyuran Emre Aydın yeni girişimi "boLboL"u Android platformlarda sundu. Yemeksepeti.com alternatifi ya da rakibi diyebileceğimiz yazılım web sitesinden önce mobil uygulamasını çıkartarak bekleyenleri şaşırtmadı değil.

Yemeksepetine göre farklılıkları ise yemeksepetindeki gibi restorant seçimine yönelik değil, seçtiğiniz yemeği yakınınızdaki hangi restorantlarda yiyebileceğinize dair bir veritabanı sunuyor. Tek tuşla sipariş verebildiğiniz gibi aramalarınızı kısıtlaya da biliyorsunuz. Örneğin sadece pide, hamburger ve köfte satan yerler gibi.

Programa kayıt olmak yerine facebook gibi sosyal ağlar ile giriş yapabiliyor, sipariş geçmişinizi yönetebiliyor ve sipariş geçmişinize göre kişisel listeler yaratabiliyorsunuz. Ödeme seçeneklerinde ise şimdilik klasik kredi kartı (kapıda ödeme), nakit ve yemek kartları olarak aktif bulunuyor.

Program yemeksepetinden farklı olarak kullanıcılara söyledikleri yemeklere göre rozet ve puan vererek bağlılık yaratmayı hedefliyor.

Web sitesi : www.bolbol.com (Henüz aktif değil).
Android yazılımını indirmek için : http://bit.ly/1qzVGTJ

Teknoloji Haberleri