Çok Okunan Haberler

BolBol Girişimi hayata geçti!

Yazan: Kaan ŞAHİN 01 Temmuz 2014
BolBol Girişimi hayata geçti! Yemeksepeti alternatifi olan ve Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydına ait olan yeni girişim bolbol android platformlara sunuldu! devamını oku »

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Yazan: Kaan ŞAHİN 01 Temmuz 2014
Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor! Geçtiğimiz aylarda iPhone ve iPad için çıkartılan yazılım sürümü bu sefer Android Tablet platformu için de geliyor devamını oku »

Tinder Nedir?

Yazan: Kaan ŞAHİN 01 Temmuz 2014
Tinder Nedir? Tinder alan bazlı çalışan, bulunduğunuz konuma belirlediğiniz mesafedeki kullanıcıları size gösteren ve onlarla iletişime geçmenizi sağlayan mobile bir yazılımdır. devamını oku »

Teknoloji Haberleri

CCleaner ile Bilgisayarınızı Hızlandırın!

Kategori: Yazılım - Ekleyen Kaan ŞAHİN 01 Temmuz 2014 - 11,109 kez okundu.

CCleaner bilgisayarımızı optimize etmeye yani hızlandırmaya yaramaktadır. Yazılım toplamda 4 aşamadan oluşmaktadır. 

Aşamalar

1- Clean Aşaması : Bu aşamada yazılım tarayıcınızdaki bütün geçmişi çerezleri kayıtlı şifreleri ve bilgisayarınızı yavaşlatan gereksiz tarayıcı dosyalarını bilgisayarınızdan siler. 

2- Registry Aşaması : Bu aşamada registrydeki gereksiz .dll, .font, gibi gereksiz dosya türleri temizlenmekte ve hatalı olan dosyalar onarılmaktadır.

3- Tools Aşaması : Tools aşamasında ise bilgisayarınızdaki kaldırılamayan yazılımları kaldırmanıza yardımcı olacak bir yazılım ile karşılaşacaksınız. Bu yazılım bilgisayarınızdan kaldırdığınız yazılımın gereksiz dosyaları bilgisayarınıza kayıt olmuş çerezlerini ve günlük kayıtlarını dahi geri getirilemeyecek şekilde temizler ve performans artışı sağladığı kadar hard diskinizde depolama alanı da sağlamış olur.

4- Opiton (Ayarlar) Aşaması : Bu aşamada ise program ile ilgili ayarları düzenleyebilirsiniz. "Bilgisayar açıldığında otomatik açılsın","bilgisayarı kapatırken otomatik tarama yapsın" gibi ayarları kişisel olarak düzenleyebilirsiniz.

Daha hızlı ve güvenli bir bilgisayar deneyimi yaşamak istiyorsanız yazılımı indirmenizi tavsiye ederiz

CCleaner İndir!

 

 

Teknoloji Haberleri