Çok Okunan Haberler

BolBol Girişimi hayata geçti!

Yazan: Kaan ŞAHİN 02 Temmuz 2014
BolBol Girişimi hayata geçti! Yemeksepeti alternatifi olan ve Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydına ait olan yeni girişim bolbol android platformlara sunuldu! devamını oku »

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Yazan: Kaan ŞAHİN 02 Temmuz 2014
Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor! Geçtiğimiz aylarda iPhone ve iPad için çıkartılan yazılım sürümü bu sefer Android Tablet platformu için de geliyor devamını oku »

Tinder Nedir?

Yazan: Kaan ŞAHİN 02 Temmuz 2014
Tinder Nedir? Tinder alan bazlı çalışan, bulunduğunuz konuma belirlediğiniz mesafedeki kullanıcıları size gösteren ve onlarla iletişime geçmenizi sağlayan mobile bir yazılımdır. devamını oku »

Teknoloji Haberleri

Google Songza'yı satın aldı!

Kategori: Teknoloji - Ekleyen Kaan ŞAHİN 02 Temmuz 2014 - 8,723 kez okundu.

Spoitfy ve Deezer'ın yaygınlaşmasından sonra ve Apple'ın Beats'i satın almasından sonra, çevrimiçi müzik piyasasında daha büyük rol almak isteyen Google, Songzayı satın aldı.

Songza kullanıcıların hallerine, durumlarına, aktivitelerine ve zevklerine göre çalma listeleri oluşturabiliyor.Songzanın aktif kullanıcısı şimdilik 5.5milyon kişi olarak gözükmekte ve müzik listeleri editörler tarafından hazırlanıyor.

Satın alım tamamlandıktan sonra ise hizmet sunulmaya devam edilecek ve liste hazırlama yöntemleri ise Google servisleri Play Music ve Youtube ile entegre halde çalışacak.

Net rakam belirtilmese de Google'ın görüşmeye 15 Milyon dolarlık bir teklif götürdüğü biliniyor.

 

Teknoloji Haberleri