Çok Okunan Haberler

BolBol Girişimi hayata geçti!

Yazan: Kaan ŞAHİN 07 Temmuz 2014
BolBol Girişimi hayata geçti! Yemeksepeti alternatifi olan ve Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydına ait olan yeni girişim bolbol android platformlara sunuldu! devamını oku »

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Yazan: Kaan ŞAHİN 07 Temmuz 2014
Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor! Geçtiğimiz aylarda iPhone ve iPad için çıkartılan yazılım sürümü bu sefer Android Tablet platformu için de geliyor devamını oku »

Tinder Nedir?

Yazan: Kaan ŞAHİN 07 Temmuz 2014
Tinder Nedir? Tinder alan bazlı çalışan, bulunduğunuz konuma belirlediğiniz mesafedeki kullanıcıları size gösteren ve onlarla iletişime geçmenizi sağlayan mobile bir yazılımdır. devamını oku »

Teknoloji Haberleri

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Kategori: Mobil - Ekleyen Kaan ŞAHİN 07 Temmuz 2014 - 9,750 kez okundu.

Bilindiği üzere office programları arasında en yaygın ve en çok kullanılan yazılımı Microsoft Office geçtiğimiz Mart ayında iOS sürümünü tanıtmıştı.

Apple kullanılmamasında büyük rolü olan Office mobile office kullanımını da yaygınlaştırdı. Mart ayında Android telefonlara da çıkartılan yazılımın eksik kaldığı platform ise Android tabletlerdi. Tabletlerin neredeyse notebook bilgisayarların yerini aldığı bu dönemde Microsoft en doğru adımı atarak bu yıl içerisinde android tabletler için Microsoft Office yazılımını tanıtacağını belirtti.

Microsoft Office Android Tablet sürümü gelmeden önce Android telefon ve iOS sürümünü deneyin:

Android Mobile 
AppStore

 

 

 

Teknoloji Haberleri