Çok Okunan Haberler

BolBol Girişimi hayata geçti!

Yazan: Kaan ŞAHİN 03 Temmuz 2014
BolBol Girişimi hayata geçti! Yemeksepeti alternatifi olan ve Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydına ait olan yeni girişim bolbol android platformlara sunuldu! devamını oku »

Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor!

Yazan: Kaan ŞAHİN 03 Temmuz 2014
Microsoft Office Androide Tabletlere Geliyor! Geçtiğimiz aylarda iPhone ve iPad için çıkartılan yazılım sürümü bu sefer Android Tablet platformu için de geliyor devamını oku »

Tinder Nedir?

Yazan: Kaan ŞAHİN 03 Temmuz 2014
Tinder Nedir? Tinder alan bazlı çalışan, bulunduğunuz konuma belirlediğiniz mesafedeki kullanıcıları size gösteren ve onlarla iletişime geçmenizi sağlayan mobile bir yazılımdır. devamını oku »

Teknoloji Haberleri

Tinder Nedir?

Kategori: Mobil - Ekleyen Kaan ŞAHİN 03 Temmuz 2014 - 9,565 kez okundu.

Tinder yakınınızdaki insanlarla tanışmayı eğlenceli hale getiriyor. Tinder kullanan ve belirlemiş olduğunuz mesafede bulunan kullanıcı profil fotoğrafı ile ekranınızda beliriyor. Fotoğrafı sağa çekerseniz beğeniyor, sola çekerseniz pas geçmiş oluyorsunuz.

Eğer sağa çekerek kullanıcıyı beğenirseniz kullanıcıya bir bildirim gidiyor ve kullanıcı da karşılık olarak beğenirse Tinder sohbet etmeniz için sizleri eşleştiriyor.

Yani mantık biraz birbirimizi sunmak ile alakalı.

Yazılım son dönemin en popüler mobil uygulamalı arasında yer alıyor. Kolay kullanımı ve kullanıcı dostu arayüzü ile de alternatiflerinden daha çok rağbet görüyor.

Siz de telefonunuza Tinder yüklemek istiyorsanız : 

AppStore : http://bit.ly/1qBkYo2
Android   : http://bit.ly/1mbyOKf

Teknoloji Haberleri