LibreOffice

Editör Puanı

(5 puan ile derecelendi)

Kullanıcı Puanı

(110 kullanıcı katıldı)
Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Türkçe Türkçe
Son Sürüm:
4.3.5
Sistem:
Windows XP/Vista/7/8/
Dosya Boyutu:
215.43 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:

Program Tanıtım

“Ücretsiz Microsoft Alternatifi Ofis Programı”

İnceleyen Emrah Okay Son güncelleme 4 yıl önce

LibreOffice, OpenOffice`nin üretici ve geliştiricisi olan Oracle firması tarafından geliştirilen alternatif bir Ofis programıdır. OpenOffice yerine artık LibreOffice ile yoluna devam etme kararı aldı ve bundan sonra bir çok kullanıcı bu programı kullanmaya başlayacak.

LibreOffice, Microsoft`un en çok kullanılan ofis yazılımları olan Word, Excel, Power Point, Access gibi programlarına ücretsiz olarak alternatif sunuyor. Programın içerisinde bulunan Draw özellği sayesinde resim editörleriyle, şemalar, grafikler ve diagramları artık daha kolay bir şekilde hazırlayabileceksiniz. Piyasanın en iyi programlarından biri olan LibreOffice sayesinde birçok araca ücretsiz olarak ulaşabiliyorsunuz.

LibreOffice programı içerisinde Microsoft Office ofis paketi içerisinde bulunduran uygulamaları içerisinde ücretsiz olarak barındıran kaliteli bir uygulamadır. 

Tablo hazırlayabilir, sunumlar yapabilir, hesaplamalar yapabilir, formüller ve fonksiyon gibi tüm işlevleriniz için LibreOffice programından faydalanabilirsiniz. 

İçerisinde ofis çalışanlarını ilgilendirecek olan uygulamaları bulunduran program araç verilerini kolay bir şekilde düzenlemenize de olanak sağlamaktadır. İçerisinde hazır temalar bulundurmasının yanısıra farklı efektler ile sunum canlandırmanıza da yardımcı olacaktır. Animasyonları bile özel geçiş efektleri ile süslemenize olanak sağlar. Daha etkileyici sunumlar için LibreOffice programından faydalanabilirsiniz. 

LibreOffice programının en güzel özelliği ise Microsoft PowerPoint desteği sunması ile PowerPoint belgelerini açıp düzenlemenize ve kaydetmenize olanak sağlar. Dilerseniz sunumlarınızı SWF formatında bilgisayarınızda saklayabilirsiniz.

LibreOffice 4.3.5 indir

LibreOffice (0) Kullanıcı Yorumu

  HENÜZ BU PROGRAMA YAPILMIŞ YORUM YOK
  İLK YORUM YAPAN OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

Yorum Yaz ve Puan ver LibreOffice

 • Yorum
  1. En fazla 75 karakter

   örnekğin: En iyi tarayıcı | En iyi müzik çalar

  1. e-Mail adresiniz sitede görünmeyecek.

Lütfen yorum yaparken crack,serial gibi bağlantılar paylaşmayınız.

LibreOffice
Toplam İndirme Sayısı:

2,435

Bu Hafta İndirme Sayısı

1,264

Uygulama Popülerleri

Devamı