Ableton

Editör Puanı

(4 puan ile derecelendi)

Kullanıcı Puanı

(24 kullanıcı katıldı)
Lisans:
Deneme Sürümü (Demo)
Dil Desteği:
Ingilizce Ingilizce
Son Sürüm:
0.9.6
Sistem:
Mac OS/
Dosya Boyutu:
73.27 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:

Program Tanıtım

“MAC İçin Profesyonel Ses Tasarım Programı”

İnceleyen Şindar OKAY Son güncelleme 4 yıl önce

Profesyonelce ses dosyaları için.. Efekt rackları, midi kontrolleri ve diğer ses mikserleri.. Hepsi sizin için tek bir programda toplanmış. Amatör bir DJiken harika işler çıkartabilirsiniz. Müziğinizi kendiniz yaparak kendi dinleyeniniz olabilirsiniz. Post prodeksiyon bile yapabileceğiniz harika bir yazılım. Sınırların ötesinde enstrümanla gelen Ableton programı dünyanın her yerinde yıllardır popüler olmayı koruyor. 

MAC kullanıcıları için hazırlanmış olan Ableton programı müzikal kompozisyonları oluşturmanıza ve ses dosyalarınızı düzenlemenize imkan sağlamaktadır.

Ses sentezi, efekt işleme ve seçenekleri karıştırma için imkan sağlar. Sintallerin akışını yönetebilir ve müdahale edebilirsiniz. 

Sürükle bırak desteği ile daha kolay bir çalışma ortamı sunan program çeşitli ayarlar eklemenize imkan sağlamaktadır. DJ'ler için remixler yapmanıza imkan sağlayan Ableton programı ile kendinizi geliştirebilirsiniz. 

Ableton programı sayesinde ses dosyası oluşturabilir ve içerisinde yer alan araçlardan faydalanarak profesyonel kayıtlar gerçekleştirebilirsiniz. 

Ableton Live güçlü kombinasyon bulundurmasının yanısıra ses dosyasına başlamadan önce efektlerle dolu bir kütüphane sunmaktadır. Ses başlangıç ve bitiş noktasını arayüzünde düzenlemenize imkan sağlayan Ableton Live programı temel düzenleme işlemlerini gerçekleştirmenize imkan sağlar. Temel özellikler dediğimiz durum kes, kopyalama, yapıştırma, çoğaltma, taşıma, yeniden boyutlandırma, split, kırpma gibi işlemleri gerçekleştirmenize imkan sağlar. Zamanlama hatalarını düzeltmek için parça ve döngüler ile alakalı işlemleri yapmanıza olanak sağlar. 

Ses kaydını başlattıktan sonra efektler ile oynatmaya izin verebilirsiniz. Geleneksel olarak içerisinde zaman çizelgesi bulunduran Ableton programı herhangi bir klavye tuşu ile parça yaratma sürecini kolaylaştırmak için herhangi bir klavye tuşu atayabilirsiniz. Sonuç olarak Ableton programı içerisinde güçlü özelliklerin yer aldığı profesyonel ses oluşturma ve ses düzenleme editörüdür. 

Ableton 0.9.6 indir

Ableton Ekran Görüntüleri

Ableton (0) Kullanıcı Yorumu

  HENÜZ BU PROGRAMA YAPILMIŞ YORUM YOK
  İLK YORUM YAPAN OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

Yorum Yaz ve Puan ver Ableton

 • Yorum
  1. En fazla 75 karakter

   örnekğin: En iyi tarayıcı | En iyi müzik çalar

  1. e-Mail adresiniz sitede görünmeyecek.

Lütfen yorum yaparken crack,serial gibi bağlantılar paylaşmayınız.

Toplam İndirme Sayısı:

568

Bu Hafta İndirme Sayısı

509

Ableton Farklı Sistem

Ses - Görüntü Popülerleri

Devamı