Microsoft Office 2010

Editör Puanı

(5 puan ile derecelendi)

Kullanıcı Puanı

(274 kullanıcı katıldı)
Lisans:
Deneme Sürümü (Demo)
Dil Desteği:
Türkçe Ingilizce Fransızca Almanca Rusça İspanyolca Portekizce İtalyanca Türkçe Ingilizce Fransızca Almanca Rusça İspanyolca Portekizce İtalyanca
Sistem:
Windows XP/Vista/7/
Dosya Boyutu:
361.95 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:

Program Tanıtım

“Gelişmiş Ofis Yazılımı”

İnceleyen Emrah Son güncelleme 6 yıl önce

Mirosoft Office 2010 sürümünü kullanıcılarına indirmeyi sunmaya başladı bakalım 2010 2003 ve 2007'nin yerini tutabilecek mi?

Office 2010 ile her yerde fikirleriniz için çalışmalar yapabilirsiniz.
Internet veya bir akıllı telefon üzerinden Popüler Office uygulamalarının yeni özellikleri hakkında bilgi edineceksiniz:

Microsoft Word 2010:
Tüm alanlarda en iyi ve dosyalarınızı her yerden erişim profesyonel belgeler, işbirliği oluşturmak için gelişmiş özellikler sunacak.

Microsoft PowerPoint 2010:
Her zamankinden dinamik sunular oluşturmak için kullanılabilir daha fazla özellik eklenmiş ve kullanıcıları için ücretsiz sunulmuştur. Fotoğraf düzenleme için ek programlara gerek kalmadan sofistike fotoğraf efektleri uygulayabilirsiniz. Etkileyici ve anlamlı görsel öğeler dönüştürün fotoğraf, resim düzenleme ve filtreler , renk doygunluğu ve renk tonu, parlaklık ve kontrast gibi yeni ve geliştirilmiş özellikleri kullanabilirsiniz

Microsoft Outlook 2010:
İş veya özel amaçlı olup posta yönetmek için güzel bir program Dünya çapında yaklaşık 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır. Gittikçe gelişen Outlook daha güvenli E-posta işlemleri yapabilirsiniz. İster iş yerinizde ister okulda ister evde istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir E-posta programı.

Microsoft Exel 2010:
ri analizi ve sanallaştırma için yeni araçlar ve eğilimleri vurgulamak veri izlemenize olanak sağlar. Bir mali rapor yaratmak veya kişisel harcama yönetmek için, Excel 2010 hedeflerinize ulaşmada daha fazla verimlilik ve esneklik sunacaktır.

Microsoft OneNote 2010: 
Size kolayca erişebileceği için iyi bir fırsat merkezi konumu ve sürümde notlarınızı kaydetmek için güzel bir program. Metin, fotoğraf ve video veya ses dosyalarını OneNote 2010 ile kayıt edebilir ve istediğiniz zaman arkadaşlarınızla veya internette paylaşabilirsiniz.

Microsoft Access 2010:
Microsoft Access ile veritabanınızı yönetebilir ver verilerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz. Access 2010 sürümü ile daha hızlı bir veritabanı uygulaması halini almıştır.

Microsoft Publisher 2010:
Size yayın ve pazarlama malzemeleri, profesyonel kalitede geniş bir yelpazede, uyum ve yayınlayın oluşturmasına yardımcı olur. İster broşür, dergi, kartpostal oluşturmak için, kart veya e-posta bülteni tebrik, grafik tasarım bilgi sahibi gerek olmadan yüksek kalitede sonuçlar elde edebilirsiniz.

Microsoft InfoPath 2010:
InfoPath 2010, şirket formları oluşturmak ve bu şirketlerin iş süreçlerini optimize etmenize yardımcı olur

Microsoft SharePoint Workspace 2010:
Microsoft Officenin yeni kardeşi olan SharePoint ile çalışma alanı işbirliği için önemli fırsatlar genişletebilirsiniz. SharePoint her yerde dosyalarınıa erişim sağlayabilir içeriklerinizi senkronize edebilirsiniz ve görüntüleyebilirsiniz. Takım haline çalışarak zamandan da kazanabilirsiniz.

Microsoft Communicator 2010:
Outlook 2010 Office Communicator 2007 R2 entegrasyon sayesinde, artık Outlook Communicator Kişi listesini görebilirsiniz. Grup oluşturarak toplantı zamanı görüşebilirsiniz , ayrıca kişilerinizle anlık sohbet edebilir isterseniz telefon gibi sesli konuşmada yapabilirsiniz. Bu program outlook ile entegreli olarak gelip kişilerinizin karışmaması ve daha rahat iletişim sağlamanıza yardımcı olur.

Ve sanırım en başta yazdığım 2003 ve 2007nin yerini tutabilecek mi sorusunun yanıtınıda almış oldunuz :)

Önemli Not: Office 2010 indirmek için Microsoftun yükleme sayfasına yönlendirileceksiniz yönlendirildiğiniz sayfadan Office 2010'u indirebilirsiniz.

Microsoft Office 2010 indir

Microsoft Office 2010 Ekran Görüntüleri

Microsoft Office 2010 (8) Kullanıcı Yorumu

 • Ziyaretçi Ziyaretçi
  Kullanıcı Görüşü
  1 Yorum

  inşallah ücretli değildir.....

  • Microsoft Office 2010 için 4 yıl önce yapılmış yorum

  • Cevap Yaz
 • Ziyaretçi Ziyaretçi
  Kullanıcı Görüşü
  1 Yorum

  2010 ofis word proqraminda iki terefli cap etmek mumkunmu?

  • Microsoft Office 2010 için 5 yıl önce yapılmış yorum

  • Cevap Yaz
 • Ziyaretçi Ziyaretçi
  Kullanıcı Görüşü
  1 Yorum

  ücretli mi acaba?

  • Microsoft Office 2010 için 5 yıl önce yapılmış yorum

  • Cevap Yaz
 • Ziyaretçi Ziyaretçi
  Kullanıcı Görüşü
  1 Yorum

  indirdim inşallah çalışır

  • Microsoft Office 2010 için 5 yıl önce yapılmış yorum

  • Cevap Yaz
 • Ziyaretçi Ziyaretçi
  Kullanıcı Görüşü
  1 Yorum

  arkadaşım deneme sürümü bi süre sonra bi süre sonra belirli bazı özelliklerini yitirir yine kullanırsın ama sürekli ürün anahtarı ister

  • Microsoft Office 2010 için 6 yıl önce yapılmış yorum

  • Cevap Yaz

Yorum Yaz ve Puan ver Microsoft Office 2010

 • Yorum
  1. En fazla 75 karakter

   örnekğin: En iyi tarayıcı | En iyi müzik çalar

  1. e-Mail adresiniz sitede görünmeyecek.

Lütfen yorum yaparken crack,serial gibi bağlantılar paylaşmayınız.

Toplam İndirme Sayısı:

263,441

Bu Hafta İndirme Sayısı

43,647

Uygulama Popülerleri

Devamı