Personel Takip

Editör Puanı

(0 puan ile derecelendi)

Kullanıcı Puanı

(21 kullanıcı katıldı)
Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Türkçe
Sistem:
Windows (Tümü)
Dosya Boyutu:
1.65 KB
Üretici:
Ekleme Tarihi:

Program Tanıtım

“Personel Takip”

İnceleyen only Son güncelleme 7 yıl önce


Bu program sayesinde fazla ayrıntılı olmamak üzere büyük ya da küçük işyerlerinin çalışan ve personel kaydını tutabilirsiniz.

Program size personellerinizin adlarını, mesleklerini ve çalıştıkları birimlerin isimlerini yazmanıza izin veriyor. Bu yazdıklarınızdan meslek açılır kutusunda bir takım meslek belirtilmiştir, ancak siz dilediğiniz isimde yeni bir meslek adı yazarak personelinize o mesleği atamış olabilirsiniz. Ayrıca personelinizin çalıştığı birimi de hiç zahmete girmeden yazarak listelenmesini sağlayabiliyoruz.

Program size o anda kayıtlı olan personel sayısını ve eğer seçili bir personel varsa bunun kaçıncı sırada bulunduğunu size en alt bölümündeki yerden bildiriyor. Program ile kaydettiğiniz kişilerin arasında bulmak istediğiniz bir personeliniz olduğunda kişinin adını "Aradığınız Kişinin Adı" yazan bölüme yazmanız ve altındaki "Bul" düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır, program sizin için o personel mevcut ise seçili duruma getirecek ve sıra numarasını bildirecektir.

Program eklemiş olduğunuz kayıtları silmeden düzenleyebilmenize imkan tanıyor. Bunun için değiştirmek istediğiniz elemanı seçili duruma getirip "Adı Soyadı, Mesleği, Çalıştığı Birim" bölümlerini olmasını istediğiniz gibi değiştirip "Değiştir" düğmesine tıklamanız kaydın değiştirilmesi için yeterli olacaktır.

Program isteğinize göre kayıt arasına kayıt ekleme imkanı sunar. Bunu şöyle açıklayabiliriz; 2. sıraya eklemek istediğiniz bir personeli 2. sıraya ekleyebilmek için 1. sıradaki kaydı seçip araya ekleyeceğiniz kişinin bilgilerini yazdıktan sonra "Araya Ekle" düğmesine basmanız isteğinizi başarıyla gerçekleştirecektir.

Eğer kaydını silmek istediğiniz bir personeliniz olursa rahatlıkla kişiyi seçili duruma getirip "Sil" düğmesi yardımıyla o personeli listeden kaldırabilirsiniz.

Program başlatıldığında daha önceden kaydedilmiş personel kayıtlarını direk listelere yansıtıyor. Programın verileri kaydetmesi de siz programın kapat tuşuna bastığınızda gerçekleşiyor. Yani programın içindeki değişiklikleri kaydetmek için mutlaka programı kapatmanız gerekiyor.

Program grafiklerle daha güzel bir görünüme kavuşturulduğu için insanlarda bir anlık hoşluk hissi uyandırıyor. Programın kullanımı çok basit olduğu için her düzeyden bilgisayar kullanıcısı programı rahatlıkla kullanabilir.

Personel Takip indir

Personel Takip (0) Kullanıcı Yorumu

  HENÜZ BU PROGRAMA YAPILMIŞ YORUM YOK
  İLK YORUM YAPAN OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

Yorum Yaz ve Puan ver Personel Takip

 • Yorum
  1. En fazla 75 karakter

   örnekğin: En iyi tarayıcı | En iyi müzik çalar

  1. e-Mail adresiniz sitede görünmeyecek.

Lütfen yorum yaparken crack,serial gibi bağlantılar paylaşmayınız.

Toplam İndirme Sayısı:

1,433

Bu Hafta İndirme Sayısı

631

Yönetim - Organizasyon Popülerleri

Devamı