Spotify

Editör Puanı

(4 puan ile derecelendi)

Kullanıcı Puanı

(35 kullanıcı katıldı)
Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Ingilizce Ingilizce
Son Sürüm:
0.9.6.72
Sistem:
Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8/
Dosya Boyutu:
124.1 KB
Üretici:
Ekleme Tarihi:

Program Tanıtım

“Müzik Dinleme Programı”

İnceleyen Seda Arslan Son güncelleme 5 yıl önce

Spotify uygulaması sayesinde can sıkıntısı diye bir sorununuz olmayacak...  Spotify her yerde, her zaman büyük bir müzik kataloğuna erişmenizi sağlayacak...

Harika bir müzik veritabanı ile gelen Spotify  Last.fm gibi diğer benzer hizmetlerden daha kaliteli bir şekilde hizmet veren kaliteli bir uygulamadır. Çeşitli yollarla (sanatçı, albüm, tür, on yıl, etiket markaya göre ...) istediğiniz müziklerin tamamını Spotify müzik veritabanı arayabilirsiniz, istediğiniz kadar çok çalma listeleri oluşturabilir ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilir ve geniş en sevdiğiniz gruplar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Açık Sınırsız ve Premium: Spotify hesaplarının üç tipi vardır. Bedava ücretsiz 10 saat reklam destekli bir ay (yaklaşık 200 şarkı) sınırlıdır ve en fazla beş kez her şarkı çalabilirsiniz. Sınırsız üyelikte ise sınırlama yada reklam bulunmuyor.

Spotify aynı zamanda kaliteli bir sosyal medya entegresi ile birlilte gelmektedir. Spotify Kullanıcı listeleri ve kendi MP3 dosyaları dahil bütün arşivinizi sosyal mecralarda paylaşmanızı sağlar. Sabit disk, Windows Media Player Kütüphane veya iTunes kütüphanelerinden de uygulamaya erişebilirsiniz.

Spotify göz atabilir, oyun, paylaşım ve müzik satın alabilir, yaşam boyu sevilen gruplarından sadece dahil olmak üzere, aynı zamanda yepyeni stiller ve sanatçıları takip edebilirsiniz.

Spotify yazılımı ile isterseniz müzik dinleyin, isterseniz sanatçılar hakkında bilgiler edinin, albümler indirin, filmler izleyin, video klipler takip edin... Tercih tamamen size kalmış. Spotify uygulaması multimedya alanında en gelişmiş ve en hızlı veritabanına sahip olan güçlü bir uygulamadır. İstediğiniz zaman istediğiniz eğlenceye ulaşmak için tasarlanmış güzel bir uygulamadır.

Spotify Uygulamasının Genel Özellikleri;

 • Çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Spotify uygulamasında sevdiğiniz şarkılardan çalma listeleri oluşturabilir, istediğiniz gibi dinleyebilirsiniz.
 • Müzik paylaşımı yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz çalma listelerini arkadaşlarınızla paylaşabilir ve onlardan yorumlar alabilirsiniz.
 • Cepte müzik keyfini çıkarabilirsiniz. İstediğiniz zaman çalma listenize cep telefonunuzdan ulaşabilir ve kalite kaybı olmadan listenizi dinleyebilirsiniz.
 • Top listelerini takip edebilirsiniz. Dünyanın her yerinde hit olmuş şarkıları takip edebilir ve listenize ekleyebilirsiniz.
 • Sanaçtı biyografilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Facebook üzerinden yazılıma bağlanabilir yada bu listedeki çalma listelerini Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

Spotify 0.9.6.72 indir

Spotify (0) Kullanıcı Yorumu

  HENÜZ BU PROGRAMA YAPILMIŞ YORUM YOK
  İLK YORUM YAPAN OLMAK İSTERMİSİNİZ ?

Yorum Yaz ve Puan ver Spotify

 • Yorum
  1. En fazla 75 karakter

   örnekğin: En iyi tarayıcı | En iyi müzik çalar

  1. e-Mail adresiniz sitede görünmeyecek.

Lütfen yorum yaparken crack,serial gibi bağlantılar paylaşmayınız.

Toplam İndirme Sayısı:

2,835

Bu Hafta İndirme Sayısı

1,248

Spotify Farklı Sistem

Çeşitli Popülerleri

Devamı